Informace - Vlastní doprava k letním pobytům | CK Victoria - Cestovní Kancelář

Po–Ne: 9:00–21:00 +420 545 213 101

Informace

Vlastní doprava k letním pobytům

Cestovat vlastním vozem je možné do všech pobytových míst nabízených v tomto katalogu. Ubytovací kapacita je společná jak pro klienty cestující autobusem, tak pro klienty cestující vlastní dopravou. Den nástupu na ubytování je v těchto případech vždy o jeden den později a den odjezdu o jeden den dříve oproti termínům uvedeným v tabulkách (pokud není uvedeno jinak). Dny uvedené v tabulce jsou dny odjezdů a příjezdů autobusů. Pobyty jsou převážně na 7, 10, resp. 11 nocí. Můžete spojovat dva či více termínů v jeden, i více pobytových míst za sebou. Věnujte pozornost pobytům na libovolný počet nocí (viz níže). Jsou ideální pro všechny, kteří z časových důvodů nemohou strávit u moře celý týden, ev. pobytům v rakouském Štýrsku. Zde je možné strávit po celou sezónu jak 7, tak 3 nebo 4 noci. Zkrácené termíny jsou vyhrazeny pouze klientům cestujícím vlastní dopravou, týdenní termíny lze objednat též s autobusovou dopravou.

Při ubytování v mobilehomu lze v CK objednat parkování pouze pro jedno vozidlo, v případě dalších vozů si klienti hradí parkovné individuálně v místě pobytu na recepci, pokud to daná lokalita umožňuje.

Pobyty na libovolný počet nocí

U vybraných termínů pobytů označených tímto symbolem je cena ubytování uvedená vždy za celý mobilehome. V ceně však nejsou zahrnuty povinné příplatky (parkovné, závěrečný úklid, pobytová taxa, příp. klubový příplatek). Počet ubytovaných v mobilehomu nesmí překročit limit dané ubytovací jednotky. Pobyty s libovolným počtem nocí lze zakoupit pouze s vlastní dopravou. Nástup je možný kterýkoliv den v týdnu, check-in 16 hod., check-out 9 hod. CK si vyhrazuje právo v případě nenaplněnosti požadované lokality přesunout pobyt do jiného střediska při zachování stejné nebo vyšší kategorie ubytování nejpozději 5 pracovních dní před zahájením pobytu. U těchto pobytů nelze uplatnit žádnou ze slev.