Informace - Naše atraktivní slevy | CK Victoria - Cestovní Kancelář

Po–Ne: 9:00–21:00 +420 545 213 101

Informace

Naše atraktivní slevy

Sleva za věrnost

Našim stálým zákazníkům nabízíme výhodu v podobě zákaznické karty. Za každý zájezd se mohou připočítávat body a získávat větší výhody a vyšší slevy. U většiny zájezdů, pokud není uvedeno jinak, lze uplatnit slevu podle počtu nasbíraných bodů. Body lze načítat a slevu lze uplatnit u osoby starší 12 let, která se zúčastní zájezdu s CK Victoria.
Při každém novém nákupu zájezdu je nutné o slevu zažádat.
V případě, že nebude na kartu načten žádný bod po dobu delší než rok, budou body na kartě smazány a nelze je již uplatnit.

Sleva za včasný nákup

Pro zákazníky, kteří nečekají s rezervací svého zájezdu na poslední chvíli, jsme připravili odměnu v podobě mimořádně výhodného nákupu z tohoto katalogu s výraznou slevou. Naši stálí zákazníci dobře vědí, že nejžádanější pobyty bývají vyprodány během několika týdnů, někdy i dnů.
Včasným nákupem využijete nejen výhodných slev, ale také možnosti vybrat si bez omezení místo a termín své dovolené. Proto neváhejte a rezervujte včas se slevou. Jaká bude výše této slevy záleží pouze na Vás.

SUPER FIRST MINUTE30 %
z tabulkové ceny ubytování při uzavření smlouvy a uhrazení 100 % ceny zájezdu.

FIRST MINUTE20 % nebo až 10
z tabulkové ceny ubytování při uzavření smlouvy a uhrazení zálohy ve výši 40 %
Výška časové slevy a doba její platnosti je vždy uváděna u cenové tabulky, v opačném případě není u daného zájezdu přiznávána. Časovou slevu není možné nárokovat u pobytů na libovolný počet nocí, u hotelů v akci doprava zdarma a některých cyklo a poznávacích zájezdů.
U vybraných cyklo zájezdů je výše Super First Minute 8 % do 15. 2. a First Minute 3 % do 31. 3.
U turistických zájezdů je výše Super First Minute 20 % do 15. 2. a First Minute 10 % do 31. 3.
U vybraných poznávacích zájezdů je výše Super First Minute 10 % do 15. 2. 2024 a First Minute 5 % do 31. 3. 2024.

Skupinová sleva

Dovolená strávená společně se svými přáteli může být nejenom příjemná, ale zároveň cenově velmi zajímavá. Vynaložte úsilí a vytvořte skupinu minimálně 16 osob a získáte nejenom slevu pro každého účastníka ze skupiny, ale navíc svou dovolenou můžete mít úplně zdarma. Podaří-li se Vám vytvořit skupinu početnější, je možné na určitých typech zájezdů získat až 4 volné poukazy!
Co nabízíme:
–    Volné poukazy, jejichž počet se řídí tabulkou dole
–    SKUPINOVOU SLEVU, která je poskytována každému účastníkovi skupinového zájezdu v jednotné výši 200 Kč/os. Jednotliví účastníci skupinového zájezdu mají ceny stanoveny z platných katalogových ceníků při zachování možnosti (a po splnění příslušných kriterií) čerpat veškeré slevy CK (za včasný nákup, za věrnost, dětské, seniorské a ZTP).
Co vyžadujeme:
–    Stejné místo pobytu, termín, typ ubytování pro všechny účastníky skupinového zájezdu
–    Schopného organizátora – objednavatele skupinového zájezdu, který zastupuje celou skupinu při všech jednáních s CK, předává své skupině veškeré potřebné informace týkající se objednaného zájezdu a provádí úhradu veškerých plateb za jednotlivé účastníky skupinového zájezdu (max. ve dvou splátkách – záloha a doplatek).

Ubytování + doprava v ceně

 • U vybraných termínů zájezdů označených tímto symbolem je cena ubytování uvedena včetně ceny dopravy z hlavního odjezdového místa Brno. Z ostatních odjezdových míst je účtován příplatek za svoz, který je rozdílem ceny dopravy z konkrétního odjezdového místa a ceny dopravy z Brna.
 • Cena platí za jednu osobu při obsazení ubytovací jednotky alespoň dvěma platícími osobami.
 • Jedno dítě do 12 let má ubytování zdarma, hradí pouze paušální cenu dopravy – 2.390 Kč (Istrie), 2.990 Kč (Lošinj), 2.690 Kč (Krk, Rab, Biograd, Murter, Vodice), 2.790 Kč (Makarská riviéra), 2.390 Kč (Veneto), 2.690 Kč (Emilia Romagna), 2.890 Kč (Palmová riviéra), 2.990 Kč (Gargáno), 3.490 Kč (Elba), 6.990 Kč (Sardinie) + event. příplatek za svoz.
 • V případě obsazení jednotky pouze jednou osobou se akční cena platí 2× (sedadlo v autobuse je jen jedno).
 • Při dvou a více spojených termínech v akci 2v1 nelze nevyužívanou dopravu finančně kompenzovat.
 • Při dvou a více spojených termínech, z nichž pouze některý je v akci 2v1, nelze nevyužitou dopravu finančně kompenzovat a doprava v termínu navazujícím nebo předcházejícím je účtována ve výši 50 % katalogové ceny.
 • Akci 2v1 lze kombinovat pouze se slevou za včasný nákup, není-li uvedeno jinak.
 • Akce 2v1 je v cenových tabulkách vyznačena logem akce!

Doprava zdarma

 • Ve vybraných termínech označených tímto symbolem, je doprava do střediska z hlavního odjezdového místa Brno (a zpět) zdarma. Z ostatních odjezdových míst je účtován příplatek za svoz, který je rozdílem ceny dopravy z konkrétního odjezdového místa a ceny dopravy z Brna.
 • Dítě na přistýlce hradí pouze paušální cenu 2.790 Kč (Makarská riviéra), 2.990 Kč (Hvar) + event. příplatek za svoz.
 • Samostatně cestující osoba hradí příplatek za jednolůžkový pokoj (ev. 2lůžkový pokoj pro jednu osobu).
 • Při dvou a více spojených termínech v akci doprava zdarma nelze nevyužívanou dopravu finančně kompenzovat.
 • Při dvou a více spojených termínech, z nichž pouze některý je v akci doprava zdarma, nelze nevyužitou dopravu finančně kompenzovat a doprava v termínu navazujícím nebo předcházejícím je účtována ve výši 50 % katalogové ceny.
 • Akci doprava zdarma nelze kombinovat s žádnou jinou slevou.
 • Akce doprava zdarma je v cenových tabulkách vyznačena logem akce!

Pobyty pro dvojice za atraktivní ceny

Ve vybraných termínech je cena pobytu nezávislá na počtu platících osob! Trojice nebo dvojice může cestovat za nejvýhodnější cenu bez toho, aby využívala svou ubytovací jednotku společně s jinými klienty. CK tak cestujícím trojicím a dvojicím poskytne vždy samostatné ubytování. Minimální počet platících osob jsou dvě. Nárok na ostatní slevy CK zůstává zachován!

Sleva pro pobyty ZTP

Tuto slevu ve výši 5 % z katalogové ceny ubytování obdržítě po předložení průkazu ZTP. Při získání slevy ZTP není již možno získat slevu dětskou ani seniorskou. Při souběžném splnění podmínek pro získání více druhů slev je uplatněna vyšší z nich.

Dítě zdarma

Slevu dítě zdarma lze akceptovat u většiny pobytových zájezdů a navíc ve všech termínech (pokud není uvedeno jinak)!
• APARTMÁNY, MOBILNÍ DOMY, CHATKY, KARAVANY a STANY
Na označených zájezdech může jedno dítě 0–11 let včetně cestovat pouze za náklady spojené s jeho dopravou. Ubytování v mobilním domě, chatce, karavanu nebo stanu je mu poskytováno zcela ZDARMA. V jedné ubytovací jednotce musí být minimálně dvě platící osoby a zároveň zde může být pouze jedna osoba zcela zdarma. Počet osob v ubytovací jednotce nesmí být vyšší než počet lůžek! Při využití dopravy CK však musí mít dítě zakoupeno samostatné sedadlo.
Při stanovení ceny pro ostatní spolucestující se dítě zdarma nepočítá mezi platící osoby.
Pro stanovení dětské slevy je rozhodující věk dítěte v den ukončení pobytu.
• HOTELY a PENZIONY
Na označených zájezdech mohou až 2 děti 0–11 let včetně, cestující společně se dvěma dospělými osobami, čerpat veškeré základní služby poskytované dospělým zcela ZDARMA. Jedná se o ubytování (výjimečně bez samostatného lůžka – viz příslušné lokality) a tomu odpovídající typ stravování (polopenze, All Inclusive). Příplatkové služby musí již být hrazeny všemi osobami, čerpajícími služby.
Pro stanovení dětské slevy je rozhodující věk dítěte v den ukončení pobytu.

Dětská sleva

Dětská sleva až do výše 20 % z ceny ubytování je určena pro děti ve věku 0–11 let včetně, které nevyužívají slevy dítě zdarma. Děti cestující v této kategorii mají nárok na čerpání veškerých služeb obsažených v ceně zájezdu. Tuto dětskou slevu je možno uplatnit na všechny zájezdy z tohoto katalogu (pokud není uvedeno jinak). Dětskou slevu je možno získat společně se slevou za včasný nákup, přičemž se z ceny zájezdu odečítá nejprve sleva časová a potom dětská.
Pro stanovení dětské slevy je rozhodující věk dítěte v den ukončení pobytu.

Prodloužený pobyt za méně

Využijete-li naší nabídky a zvolíte některý ze zájezdů označených těmito symboly, budete si užívat až čtyři dny dovolené úplně zdarma! U pobytu na 10 nebo 11 nocí platíte 7 nocí!

Senior 60+ zdarma

CK Victoria poskytuje v Česku unikátní nabídku pro seniory nad 60 let.
Na zájezdech označených tímto symbolem může jeden senior, který v den zahájení pobytu dosáhne věku minimálně 60 let ve vybraných termínech cestovat pouze za náklady spojené s jeho dopravou, event. pobytovou taxou. Ubytování v mobilním domě, chatce, karavanu nebo stanu je mu poskytováno zcela ZDARMA. Při stanovení ceny pro ostatní spolucestující se senior zdarma nepočítá mezi platící osoby. V jedné ubytovací jednotce musí být minimálně dvě platící osoby a zároveň zde může být pouze jedna osoba zcela zdarma.
Počet osob v ubytovací jednotce nesmí být vyšší než počet lůžek!
Pro stanovení seniorské slevy je rozhodující věk seniora v den zahájení pobytu.
Slevu seniorskou lze uplatnit pouze při zakoupení autobusové dopravy k danému zájezdu (všechny osoby v ubytovací jednotce musí cestovat autobusem). Výjimkou jsou pobyty na Lago di Garda a Štýrsku, kde ji lze využít i s vlastní dopravou! Platí též u leteckých zájezdů Sardinii v mimosezónních termínech.

Senior 60+ sleva 20 %

Seniorská sleva je určena pro ty, kteří v den zahájení pobytu dosáhnou věku minimálně 60 let. Sleva je opravdu nebývale výhodná – činí neuvěřitelných 20 %!
Může být poskytnuta zpravidla na zájezdech mimosezónních, tzn. na těch, které se konají mimo termíny 28. 6. – 1. 9. 2024 nebo pokud není uvedeno jinak. Seniorskou slevu je možno získat společně se slevou za včasný nákup, přičemž se z ceny zájezdu nejdříve odečítá sleva časová a pak sleva seniorská. Seniorskou slevu je možno uplatnit u většiny pobytových zájezdů tohoto katalogu. Je vždy uváděna u cenové tabulky, v opačném případě není u daného zájezdu přiznávána.
Slevu seniorskou lze uplatnit pouze při zakoupení autobusové dopravy k danému zájezdu (všechny osoby v ubytovací jednotce musí cestovat autobusem). Výjimkou jsou pobyty na Lago di Garda a Štýrsku, kde ji lze využít i s vlastní dopravou! Platí též u leteckých zájezdů Sardinii v mimosezónních termínech.