Informace - Informace o letecké dopravě | CK Victoria - Cestovní Kancelář

Informace

Informace o letecké dopravě

Letový řád

KRÉTA – letiště Heraklion

Časový posun proti ČR: Kréta +1 hod.

Letový den neděle

 Tam  Brno – 11:40  Heraklion – 15:10
 Zpět  Heraklion – 15:55  Brno – 17:40
Doba letu: 2:30

Letový den neděle

 Tam  Praha – 04:55  Heraklion – 08:45
 Zpět  Heraklion – 09:30  Praha – 11:25
Doba letu: 2:50

SARDINIE – letiště Olbia

Letový den středa

 Tam  Praha – 12:30  Olbia – 14:35
 Zpět  Olbia – 15:20  Praha – 17:25
Doba letu: 2:05

 

CK si vyhrazuje právo na změnu času odletu.

Veškeré lety jsou realizovány ve spolupráci s leteckou společností Smart Wings.

Cestovní doklady

Cestování občanů ČR do států v rámci EU (včetně cestování dětí): vlastní občanský průkaz, který může být na základě žádosti vydán i občanovi mladšímu 15 let, ev. cestovní pas.

Odbavení

Začíná 2 hodiny a končí 40 minut před standardním časem odletu. V případě potřeby je Vám k dispozici náš pracovník cestovní kanceláře Victoria v odbavovací hale letiště Brno. Pro zamezení jakýchkoliv nepříjemností doporučujeme cestujícím dostavit se k odbavení alespoň hodinu před standardním časem odletu.

Zavazadla

  • Cena letenky zahrnuje zapsaná (odbavená) zavazadla do hmotnosti 23 kg a jedno kabinové zavazadlo do hmotnosti 5 kg o rozměrech max. 56x45x25 centimetrů.
  • V případě překročení hmotnosti zapsaného zavazadla je účtován přímo na letišti poplatek za 1 směr 160 CZK/6 € za každých započatých 1 kg nadváhy s tím, že hmotnost jednoho zavazadla nesmí přesáhnout 32 kg. Hmotnost kabinového zavazadla 5 kg nemůže být překročena.
  • U CK Victoria si můžete za zvýhodněných podmínek předplatit nadváhu zavazadla nad povolených 23 kg, za každých započatých 8 kg ve výši 1.000 Kč/zpáteční let.
  • V případě, že letí dva nebo více cestujících prokazatelně společně jako skupina (rodina, partneři) stejným letem, resp. stejnými lety, a odbavují se společně, umožňuje dopravce jejich zavazadla sdružovat, tzn. jejich nároky na volnou váhu zavazadel se sečtou a zavazadla jsou odbavena společně na jednoho cestujícího.
  • Maximální váha jednoho kusu zavazadla nesmí v žádném případě překročit 32 kg a zavazadlo musí splňovat následující rozměrová omezení: délka každé strany menší než 150 cm a součet všech tří stran menší než 250 cm.
  • Bezplatně se přepravují kočárky, dětské postýlky, sedačky pro děti, invalidní vozíky na suché nebo gelové baterie.
  • Cenné předměty, důležité dokumenty nebo léky si vezměte s sebou do příručního zavazadla. Svá zavazadla zamkněte, popřípadě nechte zabalit.
  • Příruční zavazadlo může obsahovat cenné předměty, elektronické přístroje a osobní doklady. Povoleny jsou léky pro vlastní potřebu a jídlo pro kojence nezbytně nutné na cestu. V příručním zavazadle je povoleno převážet pouze tekutiny a gely v originálním balení do obsahu 100 ml, které musí být vloženy do průhledného, opakovatelně uzavíratelného sáčku (o objemu 1 litr, k dostání na letišti).

Delegátské služby v destinaci

Po příletu do destinace Vás bude na letišti čekat zástupce CK Victoria a zajistí pohodlnou přepravu do hotelu (na Krétě), do kempu (na Sardinii). Během pobytu Vám bude k dispozici osobně ve smluvenou dobu nebo nepřetržitě na telefonu.
Veškeré lety jsou realizovány ve spolupráci s leteckou společností Smart Wings.
Cena letecké dopravy z Brna nebo Prahy je včetně veškerých poplatků a tax. Zahrnuje zapsaná (odbavená) zavazadla do hmotnosti 23 kg a jedno kabinové zavazadlo do hmotnosti 5 kg o rozměrech maximálně 56x45x25 cm.