Datum odjezdu:

Datum příjezdu:
Last Minute

  Zima 2019

ZIMA 2019

LÉTO 2018

CYKLO 2018
  Puy St. Vincent    

Puy Saint-Vincent

1.400-2.750 m n.m.
78 km
6 km
24 km
30 km
18 km

30 %
5 x
7 x

  další možnosti lyžování
1-denní lyžování v Serre Chevalier (24 €/skivoucher + doprava 12 € bus (realizace podmíněna klimatickými podmínkami a minimálním počtem zájemců dle podmínek organizátora PSV SAEM)
• 1-denní lyžování ve střediscích Grande Galaxie (Les 2 Alpes, Alpe d´Huez, Serre Chevallier, Via Lattea (I), Mongenévre) za příplatek. Doprava do středisek vlastní.
  1× snowpark, 1× freestyle zóna
  další možnosti střediska:
kluziště, paragliding, sáňkařská dráha, výlety na sněžnicích, venkovní vyhřívaný bazén (PSV 1.600, 4 €/os.), vnitřní bazén s párou a saunou v hotelu Aigliere, jízda na psím spřežení, sněžné skútry, animace (koncerty, festivaly, lyžařské show, grilování na sněhu), bary, restaurace, diskotéky, skibus po středisku zdarma do 19 hod.
  celková délka běžeckých tratí 40 km (na skipas 1 den zdarma, jinak cca 7 €/den, 30 €/týden)

Západně od Brianconu, na hranici NP Des Ecrins, leží horské středisko Puy Saint Vincent, jež se v posledních letech výrazně proměnilo – byly tu postaveny nové rezidence a chalety. Rovněž většina lanovek byla zmodernizována. V Puy je vše, co návštěvník požaduje pro prožití ideální zimní dovolené – kvalitní, dobře upravované sjezdovky s převýšením téměř 1300 m, rozsáhlé volné terény, výborné sněhové podmínky a také komfortní ubytování v blízkosti sjezdovek. To vše za velmi příznivé ceny. Středisko nabízí 78 km sjezdovek vedoucích rozmanitým terénem, průseky v lesích, na otevřených loukách i mezi skalnatými výběžky. Lokalita je vhodná jak pro vyznavače freeridu a snowboardisty (osvětlený snowpark a boardercross), tak pro rodiny s dětmi. Začínající lyžaři a rodiny s dětmi zde najdou dostatek širokých modrých sjezdovek. Zkušenější lyžaři uvítají červené tratě vedoucí z vrcholu La Pendine (2.689 m n.m.) a nevynechají ani červenou sjezdovku Coqs a navazující Clos d’Aval, která překonává převýšení 1.100 m v jednom sjezdu. Nejzdatnější lyžaři mohou vyzkoušet náročnou černou sjezdovku Rocher Noir a okolní volné terény. Skipas platí i v sousedním středisku Pelvoux (34 km sjezdovek, skibus 3 €/os.).

Nabídka slev

Objednávky zasílání

Smlouva o zájezdu

Newsletter

Nechcete propásnout akční nabídky a informace o novinkách?


Doprava na pobytová místa

Info

Kontakty

O nás

Platby

Ve všech pobočkách CK Victoria možná úhrada až 100% ceny zájezdu

Spojte se s námi!