Datum odjezdu:

Datum příjezdu:
Last Minute

  Zima 2019

LÉTO 2018
CYKLO 2018
ZIMA 2019


  rezidence Adamello Resort (Ponte di Legno)

Ponte di Legno leží na západním okraji údolí Val di Sole v nadmořské výšce 1.256 m. Společně s Temú, Passo Tonale a ledovcem Presena tvoří dynamicky se rozvíjející vysokohorský ski-areál, disponující kvalitními sjezdovými tratěmi s abnormálně příznivými sněhovými podmínkami, podpořenými navíc 100% areálu pokrývajícím systémem umělého zasněžování. Tato více než různorodá a kompletně propojená lyžařská oblast předkládá 62 km kvalitních sjezdových tratí. Co nenajdete v Passo Tonale, najdete v Ponte di Legno nebo na ledovci Presena:
– široký a sluncem stále zalitý jižní svah v Tonale, nabízející spíše středně a méně náročné tratě, ideální i pro lyžařské začátečníky;
– dlouhé a velmi kvalitní sjezdovky okolo Monte Serodine, řadící se k absolutní špičce italských „červených“;
– severně orientované, stále poloprázdné, přesto však výborné, sportovně laděné tratě v Ponte di Legno a Temú i pro nejnáročnější;
– jistotu kvalitního sněhu a opalování v jarním a předvánočním období na ledovci Presena, umocněnou novou moderní telekabinou s horní stanicí a panoramatickým snack-barem ve výšce 3.000 m n. m.;
– naprosto ojedinělou, fantastickou a téměř 10 km dlouhou černou sjezdovku z Passo Paradiso do Tonale a dál do Ponte di Legna.

Vysoká kapacita stále modernizovaných přepravních zařízení, nadstandardní snowpark, skialpinistické trasy, sportovní i začátečnické svahy,každodenní „manšestr“ a abnormálně příznivé sněhové podmínky dokreslují kvality, šíři a komplexnost místní ski-nabídky.Malebné centrum Ponte di Legna versus lyžařským turismem pulsující Tonale nabízejí i kompletní infrastrukturu služeb a pestrou škálu polyžařského vyžití včetně bazénu, ski-barů, restaurací, kluziště s večerním provozem apod.

   

Adamello Ski

1.121-3.016m n.m.
62 km
10,4 km
41,1 km
10,5 km

100 %
3 x
19 x
5 x

  snowboarding a free ski:
1× snowpark, 39 km skitour
  další platnost skipasu:
• zvýhodněné vstupné do bazénu v Ponte di Legno,
• kluziště v Ponte di Legno,
• skibusy
  další lyžařské možnosti:
39 km sjezdů volným terénem, tzv. skitoury, které je možno jet na běžných sjezdových lyžích
  další možnosti střediska
večerní lyžování, jízda na sněžných skútrech, apres-ski a disco v Tonale
  celková délka běžeckých tratí 43 km
  rezidence Adamello Resort rezidence Adamello Resort

Rezidence Adamello Resort**** – moderní rezidence, ležící téměř u sjezdovky, asi 100 m od centrální nástupní stanice lanovek v Ponte di Legno. Malebné centrum městečka je vzdáleno asi 500 m. Rezidence kromě wellness zóny (sauna + vířivka) disponuje i vnitřním bazénem s jacuzzi, dětským bazénkem a relaxační zónou. Jeden vstup do bazénu a wellness je pro každého klienta CK Victoria, ubytovaného v rezidenci, zdarma. Event. další vstupy jsou za poplatek 12 €/os.

mono (St. 3) pro 1–3 osoby (25–30 m2) obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem (150x190 cm) a pohovkou, WC/sprcha + fén, trezor,TV.

 

bilo (Ap. 4) pro 2–4 osoby (40 m2) obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládací palandou pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, WC/sprcha + fén, trezor, TV, balkón nebo terasa.

 

bilo (Ap. 5) pro 2–5 osob (38–45 m2) obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládacím dvoulůžkem (150x190 cm) či rozkládací palandou pro 2 osoby a pohovkou pro 1 osobu, ložnice s manželskou postelí, WC/sprcha + fén, trezor, TV, balkón nebo terasa.

 

trilo (Ap. 6) pro 5–6 osob (55–60 m2) jako Ap. 5, bez pohovky v obytné místnosti, navíc místnost s palandou.

 

Kauce 3.000 Kč (100 €)/ubytovací jednotka.

 

NOVINKA: od sezóny 2017/2018 nabízíme možnost objednání konkrétního apartmánu v rezidenci.

 

Všechny apartmány a studia mají kuchyňské kouty vybavené sporákem, lednici, nádobím, příbory a mikrovlnnou troubou. Povlečení, utěrky, čisticí prostředky, ručníky i toaletní papír je třeba mít vlastní. Úklid provádějí klienti sami dle pokynů delegáta. Klient si může provedení závěrečného úklidu zaplatit (40 €/mono, 50 €/bilo, 50 €/trilo), v tom případě však musí opustit ubytovací jednotku v odjezdový den do 10 hodin (zavazadla je možné uložit do místnosti k tomu určené). V rezidenci je k dispozici recepce, společenská místnost, bar, internet-point, Wi-Fi připojení na pokojích, dětský koutek, herna pro děti, úschovna lyží a bot, úschovna zavazadel v den střídání turnusů.

 

Kauce 3.000 Kč za ubytovací jednotku.

 

V baru rezidence je možno za poplatek 6 €/den přiobjednat kvalitní snídaně (týdenní balíček 35 €/os.)

Ve středisku působí česky mluvící delegát CK.

Skipas ADAMELLO SKI je zahrnut v ceně všech pobytů a umožňuje neomezeně lyžovat v oblasti Tonale – ledovec Presena/ Ponte di Legno/Temú příslušný počet dnů. Držitele opravňuje využívat skibusy v Tonale. Kauce na skipas 5 €.

Skipas COMBI a SUPER SKIRAMA vzhledem k poloze Tonale a vzdálenostem mezi jednotlivými středisky nedoporučujeme, ale zájemcům s vlastní dopravou na vyžádání zajistíme.

Vlastní, v baru rezidence je možno za poplatek 6 € přiobjednat kvalitní snídaně . V blízkosti (50 m) restaurace a pizzerie.

Možnost přiobjednání večeří v rezidenci Jolly (50m od rezidence Adamello Resort) nebo v rezidenci Club (300m od rezidence) - 3x u zájezdů 4/4, 4x u zájezdů 5/5 a 5x u zájezdů 6/6 (příjezdový ani odjezdový den není stravovací)

Večeře - výběr ze 3 druhů 1.chodu (těstoviny, olévka, polenta), 2. chodu (maso, ryby) a příloha, dezert. Nápoje se hradí zvlášť.


Autobusem nebo vlastní dopravou. Odjezdová místa, časy odjezdů a cena za přepravu zde.

Příjezdový den:
U všech pobytů je odjezd autobusu z ČR v den uvedený v tab. v časných ranních hodinách. Příjezd do střediska je plánován po 19. hodině. Ubytování probíhá bezprostředně po příjezdu. Příjezdový den je nelyžařský. Účastníci s vlastní dopravou mají možnost rozšíření skipasu o 1 den lyžování v den příjezdu. Upozorňujeme však, že ubytování je možné až po lyžování, tzn. mezi 17. a 19. hodinou. Do doby ubytování je možné využít prostor určený k uložení zavazadel, ale bez možnosti jejich hlídání.

Odjezdový den:
U všech pobytů je odjezdový den lyžařský, se skipasem v ceně zájezdu. Přebírání uklizených apartmánů a studií probíhá po lyžování, zpravidla mezi 16. a 18. hod. Odjezd autobusu ze střediska je po 19. hodině, příjezd do ČR je druhý den (viz tabulka) kolem 9. hodiny ranní (Brno) a dále dle jednotlivých výstupních míst.

Na daný zájezd momentálně není k dispozici žádná sleva Last Minute

Kompletní přehled last minute zájezdů

Alena Šrámková, Židlochovice, 15. 3. 2016

Dobrý den, dnes ráno jsme se vrátili s manželem z Itálie – Ponte di Legno, kde jsme byli lyžovat s Vaší CK. Musím říct, že jste nás opět nezklamali. S Vaší CK cestujeme již několik let jak v zimě, tak i v létě a vždy jsme byli spokojeni. I tentokrát tomu tak bylo, takže Vám chci touto cestou ještě poděkovat za krásnou lyžařskou dovolenou. Vím, že většinou se lidé ozývají se stížnostmi, ale proč se neozvat, pokud se nám dovolená líbila a nepochválit.Chci poděkovat prostřednictvím tohoto e-mailu také paní Svobodové – delegátce v Ponte. Je to velice milá a ochotná paní, která má vše velice dobře zorganizované a vždy je ochotná ihned cokoliv řešit. Takže děkuji za vydařenou dovolenou.

 

Chovancová Bronislava, 25. 2. 2016

Dobrý den, chtěla bych vám tímto mailem poděkovat za svoji dovolenou. Byli jsme velmi spokojeni po všech stránkách. Od dopravy a chování řidičů autobusu, přes kvalitu ubytování, starání se paní delegátky a celkovou organizací celého zájezdu. Byla jsem takto už autobusem dvakrát, ale od konkurence a tak si myslím, že mohu srovnávat. Rozhodně Vás budu chválit a doporučovat ve svém okolí. Přeji Vám hodně spokojených klientů a věřím, že s Vámi ještě někdy pojedu na hory. PS: měla jsem hned v neděli úraz na sjezdovce, ale i tak to bylo fajn :-)

 

Eliška Provazníková, Hradec Králové, 12. 2. 2016

Dobrý den, tak počáteční shon po týdnu volna v práci lehce pominul a já mohu zasednout k počítači a zaslat pár děkovných slov delegátce paní Zdeně. Resort Adamelo naší rodině nabízí přesně to co od zimní dovolené očekáváme,čisté a vybavené apartmány,super upravené sjezdovky,vlídné a přátelské prostředí. Není důvod si stěžovat a je důvod se vracet.Letos se naše obzory ještě rozšířily o super práci Vaší delegátky,za což ji patří náš veliký dík.Bohužel nám během pobytu onemocněla dcera a bylo třeba využít lékaře.Paní Zdena nás vzniklou situací provedla s nadhledem a grácií. Navíc s ohromnou empatií a touhou pomoci. Přeji Vám co nejvíce spokojených klientů a věřím,že email předáte do rukou povolaných.

 

Ivana Vacková, 5. 5. 2017
Dobrý den. Chtěli bychom Vaší cestovní kanceláři touto cestou poděkovat za pěkný zájezd v Ponte di Legno ve dnech 27.3.-3.4.17. Jsme z Mladé Boleslavi a tak oceňujeme bezchybnou organizaci svozu i následného rozvozu, cestu z Brna bez prodlev, perfektní řidiče. Ubytování v Jollie - resortu předčilo naše očekávání, bylo bez chyby. Poděkování patří i paní Zdeně Svobodové - delegátce v místě pobytu. Klidná, usměvavá, ochotná poradit i pomoci.

 

Eva Müllerová, 31. 1. 2017
Dobrý den z DDM Kopřivnice, ráda bych vám poděkovala za zorganizování příjemné zimní dovolené. 22. 1. 2017 jsme se vrátili z lyžařského pobytu v Ponte di Legno. Byli jsme velice spokojeni s ubytováním i se službami delegátky paní Zdeňky Svobodové. Velice profesionálně vše zvládala a byla nám velkou oporou při řešení úrazu jednoho našeho klienta. Rovněž bychom chtěli poděkovat řidičům autobusu, kteří nás bezpečně dovezli tam i zpět. Dík patří i paní z ostravské pobočky, která s námi komunikovala před naším odjezdem a všechny naše požadavky průběžně řešila. V příštím roce bychom se rádi na stejné místo vrátili a opět máme v plánu využít služeb vaší CK. Za 38 spokojených lyžařů  Eva Müllerová - vedoucí zájezdu

 

Ivana Měřínská, 2. 3. 2018
Dobrý den,
zakoupila jsem si u Vaší cestovní kanceláře v prvním únorovém týdnu lyžařský pobyt v italském Ponte di Legno.
Chtěla bych Vám sdělit, že paní delegátka Zdenka Svobodová se nám maximálně věnovala, nastalé komplikace řešila ihned a měla připravený i doprovodný program.
Ne vždy na delegáty takových kvalit natrefíme.
Děkuji paní Svobodové za zpříjemnění pobytu.V případě dotazů nás kontaktujte: dovolena@victoria-ck.cz. nebo na tel. čísle +420 545 213 101
    
  Termíny a ceny
Kód Termín Ski
/nocí
Adamello Resort - Ap.4
Cena za 1 osobu při plně obsazené ub. jednotce
Ap 4
4 osoby
1 I-PL 
Ne
2.12. - 9.12.2018
Ne
6/6
6500
2 I-PL 
So
8.12. - 13.12.2018
Čt
4/4
5000
3 I-PL 
St
12.12. - 17.12.2018
Po
4/4
5200
4 I-PL 
Ne
16.12. - 22.12.2018
So
5/5
5900
5 I-PL 
Čt
20.12. - 27.12.2018
Čt
5/5
7500
6 I-PL 
Ne
6.1. - 11.1.2019
4/4
6500
7 I-PL 
Čt
10.1. - 15.1.2019
Út
4/4
6500
8 I-PL 
Po
14.1. - 20.1.2019
Ne
5/5
7900
9 I-PL 
So
19.1. - 25.1.2019
5/5
7900
10 I-PL 
Čt
24.1. - 29.1.2019
Út
4/4
6900
11 I-PL 
Po
28.1. - 3.2.2019
Ne
5/5
8500
12 I-PL 
So
2.2. - 8.2.2019
5/5
8900
13 I-PL 
Čt
7.2. - 12.2.2019
Út
4/4
7500
14 I-PL 
Po
11.2. - 17.2.2019
Ne
5/5
9700
15 I-PL 
So
16.2. - 22.2.2019
5/5
8900
16 I-PL 
Čt
21.2. - 26.2.2019
Út
4/4
7500
17 I-PL 
Po
25.2. - 3.3.2019
Ne
5/5
8900
18 I-PL 
So
2.3. - 8.3.2019
5/5
8900
19 I-PL 
Čt
7.3. - 12.3.2019
Út
4/4
6900
20 I-PL 
Po
11.3. - 17.3.2019
Ne
5/5
8500
21 I-PL 
So
16.3. - 22.3.2019
5/5
6900
22 I-PL 
Čt
21.3. - 26.3.2019
Út
4/4
5500
23 I-PL 
Po
25.3. - 31.3.2019
Ne
5/5
6500
24 I-PL 
So
30.3. - 6.4.2019
So
6/6
6500
Cena uvedená v tabulce zahrnuje: dopravu autobusem, ubytování a skipas
Označení cen: k objednání , za akční cenu nebo prodáno
 
Kód Termín Ski
/nocí
Adamello Resort - Ap.5
Cena za 1 osobu při plně obsazené ub. jednotce
Ap 5
5 osob
1 I-PL 
Ne
2.12. - 9.12.2018
Ne
6/6
6500
2 I-PL 
So
8.12. - 13.12.2018
Čt
4/4
5000
3 I-PL 
St
12.12. - 17.12.2018
Po
4/4
5200
4 I-PL 
Ne
16.12. - 22.12.2018
So
5/5
5900
5 I-PL 
Čt
20.12. - 27.12.2018
Čt
5/5
7500
6 I-PL 
Ne
6.1. - 11.1.2019
4/4
6500
7 I-PL 
Čt
10.1. - 15.1.2019
Út
4/4
6500
8 I-PL 
Po
14.1. - 20.1.2019
Ne
5/5
7900
9 I-PL 
So
19.1. - 25.1.2019
5/5
7900
10 I-PL 
Čt
24.1. - 29.1.2019
Út
4/4
6900
11 I-PL 
Po
28.1. - 3.2.2019
Ne
5/5
8500
12 I-PL 
So
2.2. - 8.2.2019
5/5
8900
13 I-PL 
Čt
7.2. - 12.2.2019
Út
4/4
7500
14 I-PL 
Po
11.2. - 17.2.2019
Ne
5/5
9700
15 I-PL 
So
16.2. - 22.2.2019
5/5
8900
16 I-PL 
Čt
21.2. - 26.2.2019
Út
4/4
7500
17 I-PL 
Po
25.2. - 3.3.2019
Ne
5/5
8900
18 I-PL 
So
2.3. - 8.3.2019
5/5
8900
19 I-PL 
Čt
7.3. - 12.3.2019
Út
4/4
6900
20 I-PL 
Po
11.3. - 17.3.2019
Ne
5/5
8500
21 I-PL 
So
16.3. - 22.3.2019
5/5
6900
22 I-PL 
Čt
21.3. - 26.3.2019
Út
4/4
5500
23 I-PL 
Po
25.3. - 31.3.2019
Ne
5/5
6500
24 I-PL 
So
30.3. - 6.4.2019
So
6/6
6500
Cena uvedená v tabulce zahrnuje: dopravu autobusem, ubytování a skipas
Označení cen: k objednání , za akční cenu nebo prodáno
 
Kód Termín Ski
/nocí
Adamello Resort - Ap.6
Cena za 1 osobu při plně obsazené ub. jednotce
Ap 6
6 osob
1 I-PL 
Ne
2.12. - 9.12.2018
Ne
6/6
6500
2 I-PL 
So
8.12. - 13.12.2018
Čt
4/4
5000
3 I-PL 
St
12.12. - 17.12.2018
Po
4/4
5200
4 I-PL 
Ne
16.12. - 22.12.2018
So
5/5
5900
5 I-PL 
Čt
20.12. - 27.12.2018
Čt
5/5
7500
6 I-PL 
Ne
6.1. - 11.1.2019
4/4
6500
7 I-PL 
Čt
10.1. - 15.1.2019
Út
4/4
6500
8 I-PL 
Po
14.1. - 20.1.2019
Ne
5/5
7900
9 I-PL 
So
19.1. - 25.1.2019
5/5
7900
10 I-PL 
Čt
24.1. - 29.1.2019
Út
4/4
6900
11 I-PL 
Po
28.1. - 3.2.2019
Ne
5/5
8500
12 I-PL 
So
2.2. - 8.2.2019
5/5
8900
13 I-PL 
Čt
7.2. - 12.2.2019
Út
4/4
7500
14 I-PL 
Po
11.2. - 17.2.2019
Ne
5/5
9700
15 I-PL 
So
16.2. - 22.2.2019
5/5
8900
16 I-PL 
Čt
21.2. - 26.2.2019
Út
4/4
7500
17 I-PL 
Po
25.2. - 3.3.2019
Ne
5/5
8900
18 I-PL 
So
2.3. - 8.3.2019
5/5
8900
19 I-PL 
Čt
7.3. - 12.3.2019
Út
4/4
6900
20 I-PL 
Po
11.3. - 17.3.2019
Ne
5/5
8500
21 I-PL 
So
16.3. - 22.3.2019
5/5
6900
22 I-PL 
Čt
21.3. - 26.3.2019
Út
4/4
5500
23 I-PL 
Po
25.3. - 31.3.2019
Ne
5/5
6500
24 I-PL 
So
30.3. - 6.4.2019
So
6/6
6500
Cena uvedená v tabulce zahrnuje: dopravu autobusem, ubytování a skipas
Označení cen: k objednání , za akční cenu nebo prodáno
 
Kód Termín Ski
/nocí
Adamello Resort - St.3
Cena za 1 osobu při plně obsazené ub. jednotce
St 3
3 osoby
1 I-PL 
Ne
2.12. - 9.12.2018
Ne
6/6
6500
2 I-PL 
So
8.12. - 13.12.2018
Čt
4/4
5000
3 I-PL 
St
12.12. - 17.12.2018
Po
4/4
5200
4 I-PL 
Ne
16.12. - 22.12.2018
So
5/5
5900
5 I-PL 
Čt
20.12. - 27.12.2018
Čt
5/5
7500
6 I-PL 
Ne
6.1. - 11.1.2019
4/4
6500
7 I-PL 
Čt
10.1. - 15.1.2019
Út
4/4
6500
8 I-PL 
Po
14.1. - 20.1.2019
Ne
5/5
7900
9 I-PL 
So
19.1. - 25.1.2019
5/5
7900
10 I-PL 
Čt
24.1. - 29.1.2019
Út
4/4
6900
11 I-PL 
Po
28.1. - 3.2.2019
Ne
5/5
8500
12 I-PL 
So
2.2. - 8.2.2019
5/5
8900
13 I-PL 
Čt
7.2. - 12.2.2019
Út
4/4
7500
14 I-PL 
Po
11.2. - 17.2.2019
Ne
5/5
9700
15 I-PL 
So
16.2. - 22.2.2019
5/5
8900
16 I-PL 
Čt
21.2. - 26.2.2019
Út
4/4
7500
17 I-PL 
Po
25.2. - 3.3.2019
Ne
5/5
8900
18 I-PL 
So
2.3. - 8.3.2019
5/5
8900
19 I-PL 
Čt
7.3. - 12.3.2019
Út
4/4
6900
20 I-PL 
Po
11.3. - 17.3.2019
Ne
5/5
8500
21 I-PL 
So
16.3. - 22.3.2019
5/5
6900
22 I-PL 
Čt
21.3. - 26.3.2019
Út
4/4
5500
23 I-PL 
Po
25.3. - 31.3.2019
Ne
5/5
6500
24 I-PL 
So
30.3. - 6.4.2019
So
6/6
6500
Cena uvedená v tabulce zahrnuje: dopravu autobusem, ubytování a skipas
Označení cen: k objednání , za akční cenu nebo prodáno
 

– ubytování na přísluš. počet nocí vč. spotřeby vody a energie

– 1 vstup do bazénu na osobu a pobyt

– skipas Adamello Ski na přísl. počet dnů

– skibusy v Tonale

– pojištění CK dle zákona č. 159/1999 Sb.

– Komplexní cestovní pojištění

– stravu

– povlečení, ručníky, čisticí a hygienické prostředky

– průběžný a závěrečný úklid

– kauci 3000 Kč/ubytovací jednotka

– kauci na skipas 5 €

Svoz do Brna: odjezdová místa, časy a příplatky zde.

Komplexní pojištění ERV a. s.:

Typ zájezdu Cena dospělí Cena dítě
zájezd 4/4 + 5/5 +390 Kč +195 Kč
zájezd 6/6 +490 Kč +245 Kč

 

Večeře v Rezidenci Jolly Resort:

Zájezd Cena
pobyt na 4 noci (3x večeře) +1.245 Kč
pobyt na 5 nocí (4x večeře) +1.660 Kč
pobyt na 6 nocí (5x večeře) +2.075 Kč

 

Večeře v Rezidenci Club (200m):

Zájezd Cena
pobyt na 4 noci (3x večeře) +1.500 Kč
pobyt na 5 nocí (4x večeře) +2.000 Kč
pobyt na 6 nocí (5x večeře) +2.500 Kč

V baru rezidence možno přiobjednat kvalitní snídaně za 6 € (týdenní balíček 35€/os.).

 

Rozšíření skipasu Adamello Ski o 1 den: (jen pobyty s vlastní dopravou – lyžování v den příjezdu)

Zájezd Cena
PROMO AKCE (vyjma 6/6) +300 Kč
ostatní termíny +700 Kč

V CK lze objednat nejpozději 5 dnů před odjezdem. Ve středisku již toto rozšíření nezajišťujeme.

Spipas Combi, skipas Skirama na vyžádání (pouze s vlastní dopravou).

 

Konkrétní ubytovací jednotka:

Zájezd Cena
zájezd 4/4 +400 Kč/ap. nebo st.
zájezd 5/5 +500 Kč/ap. nebo st.

(nelze u akcí PROMO)

 

Parkování na terminálu CK po dobu zájezdu:

Zájezd Cena
zájezd 4/4 +300 Kč/6 dnů/auto
zájezd 5/5 +350 Kč/7 dnů/auto
zájezd 6/6

+400 Kč/8 dnů/auto

 

Závěrečný úklid vlastní (ZDARMA) nebo za příplatek:

Typ pokojeCena
mono +40 €
bilo, trilo +50 €

 

Druhý a další vstup do wellness zóny - +12 €/os.

 

Povlečení (fakultativně na místě) - +6 €/os.

 

Malé domácí zvíře - +5 €/noc

Dětská sleva na skipas: dítě do 8 let (nar. po 30. 11. 2009). jen v doprovodu dosp. osoby se stejným skipasem

Zájezd

Sleva
PROMO AKCE zájezd 4/4 -1.300 Kč
PROMO AKCE zájezd 5/5 -1.600 Kč
PROMO AKCE zájezd 6/6 -1.800 Kč
zájezd 4/4 -2.500 Kč
zájezd 5/5 -3.000 Kč

Sleva je určena pro dítě nečerpající slevu dítě zdarma za přepokladu, že si rodič zakoupí zájezd se skipasem. Jeden rodič může uplatnit pouze jednu dětskou slevu.

 

Juniorská sleva na skipas: junior do 16 let (nar. po 30. 11. 2002)

Zájezd Sleva
PROMO AKCE 0 Kč
4denní skipasy -500 Kč
5denní skipasy -600 Kč

 

Seniorská sleva na skipas: senior nad 65 let (nar. před 30. 11. 1953)

ZájezdSleva
PROMO AKCE 0 Kč
4denní skipasy -80 Kč
5denní skipasy -100 Kč

 

Sleva pro nelyžaře a běžkaře shodná jako dětská sleva na skipas

 

Sleva za věrnost - zákaznická karta

 

Sleva pro skupiny

 

AKCE 3v1: cena platí při plně obsazeném apartmánu/studia, jinak je účtován příplatek za neobsazené lůžko, dle ceníku CK Victoria.

Zájezdy je možno zakoupit s autobusovou nebo vlastní dopravou.

První datum v tabulce je den odjezdu autobusu z ČR v časných ranních hodinách a poslední datum v tab. je den návratu busu do ČR v dopoledních hodinách.

Den zahájení pobytu (příjezdový den) je nelyžařský a den ukončení pobytu (odjezdový den) je lyžařský s celodenním skipasem v ceně.

Účastníci s vlastní dopravou zahajují pobyt v den uvedený v tab. po 17. hodině a ukončí pobyt v den před dnem uvedeným v tab. do 17 hodin (u zájezdů 1, 4 , 5, 23 a 24 do 10 hodin).Nabídka slev

Objednávky zasílání

Smlouva o zájezdu

Newsletter

Nechcete propásnout akční nabídky a informace o novinkách?


Doprava na pobytová místa

Info

Kontakty

O nás

Platby

Ve všech pobočkách CK Victoria možná úhrada až 100% ceny zájezdu

Spojte se s námi!