Léto 2018

ZIMA 2019

LÉTO 2018

CYKLO 2018
Datum odjezdu: Datum příjezdu: Last Minute
  kemp Dole **

 

Krásná příroda, nádherné bílé pláže a fascinující pohoří Biokovo
Mobilehomy v premium zóně s výhledem na moře
Užívejte nejlepšího koupání a levného ubytování

Živogošče

17 km jižně od Makarske, pod pohořím Biokovo, se nachází kemp Dole. Patří do střediska Živogošče a od jeho centra je vzdálen asi 5 km. Pobyt doporučujeme milovníkům krásné, civilizací neporušené přírody a těm, kteří nehledají ruch a shon velkých turistických center a přivítají spíše klid, kvalitní koupání i soukromí v nesčetných romantických lagunách.

Kemp DOLE**

V areálu je recepce s barem, bankomatem a směnárnou, rychlé občerstvení, minimarket, pekárna, prodejna dárkových předmětů. Sportovcům slouží betonové tenisové kurty, hřiště na pétanque, stolní tenis. V nedaleké vesnici Blato je pět restaurací, kavárny a stánky. Možnost pronájmu silničních i vodních skútrů a šlapadel, parasailingu a rybaření. Hlavní pláž je oblázková, 700 m dlouhá s pozvolným vstupem do moře. Obuv do vody doporučujeme. V zátokách mezi skalními útesy si svoji pláž zajisté najdou i nudisté.

Wi-Fi zóna za poplatek (25 HRK/hod.)

Vzdálenost od pláže Pes Rybaření Gril Trekking nebo nordic walking Restaurace Supermarket nebo Minimarket Stolní tennis Tennis Wi-Fi
10–100 m Stany/chatky
200 Kč/noc
Veřejný/uhlí 400/60 m 60 m 5 m 55 HRK/hod. 25 HRK/hod.

Mobilehome Lux 2/2+2 (WC/sprcha, klima) cca 24 m2 + terasa, pro 2–6 osob.

Mobilehome Lux Grand 2/2+2 (2 x WC/sprcha, klima) cca 32 m2 + terasa, pro 2–6 osob.

Mobilehome X-Line 2/2+2 (WC/sprcha, klima) cca 32 m2 + terasa, pro 2–6 osob.

Většina mobilehomů je umístěna exkluzivně v I. zóně (před chatkami CK Victoria) s výhledem na moře (může být částečně stíněn borovým porostem). Vzdálenost od bílé oblázkové pláže 1–10 m (cca 10–20 schodů). Některé mobilehomy Lux jsou umístěny blíž k vesnici Blato, cca 15–70 m od pláže, mobilehomy X-Line jsou přímo nad pláží!

Chatky 2/2+2, terasa, cca 30 m2, pro 2–6 osob.

Chatky Cool 2/2+2, terasa, klima, cca 30 m2, pro 2–6 osob.

Oba typy jsou umístěny v několika řadách v polostínu pinií a oliv 20–80 m od hlavní oblázkové pláže.

Zařízené stany jsou umístěny v polostínu pinií, od oblázkové pláže jsou vzdáleny cca 30–100 m.

Ve středisku působí česky mluvící delegát CK.

vlastní (v kempu je minimarket a rychlé občerstvení, v blízkém Blatu je 5 restaurací)

Autobusem od 2.700,-Kč/osoba. Ceny, nástupní místa a časy odjezdů zde.

Vlastní dopravou. Doporučená trasa zde.

Možnosti výletů: Hvar, Brač, Bikovo, Makarska, imotski, Mostar, Medjugorje, Kravica, Dubrovnik, Cetina, Pelješac, Korčula

Fakultativní služby: půjčování sportovních potřeb

Na daný zájezd momentálně není k dispozici žádná sleva Last Minute

Kompletní přehled last minute zájezdů

14.7.2015, Jiřina Součkalová, Zbraslav
Vážení,letošní dovolenou jsme strávili s rodinou v kempu Dole - Živogošče (termín od 20.6. do 4.7. 2015) a byli jsme všichni nadšení.
Ubytování v Mobilhomu jsme si nemohli vynachválit. Mobilhome měl krásný výhled na moře, byl velmi dobře vybaven i uklizen a poskytoval zázemí pohodlnější než leckteré hotelové pokoje.
Kempová pláž byla natolik prostorná, že nebývala přeplnělná a pláž i moře byly čisté. Jediné co by stálo za zvážení pro zvýšení komfortu na pláži je zákaz kouření v prostoru pláže.
Delegáti Victoria CK v kempu Dole byli vstřícní, milí a po všech stránkách jsme s nimi byli nad míru spokojeni.
S díky a pozdravem Součkovi a Brandtnerovi

Maryšková Lenka, Smetanová Helena, Brno, 13.6.2016
Dobry den.Touto cestou bych chtěla poděkovat za sebe a za maminku vaší cestovní kanceláři a oběma delegátům za nádhernou dovolenou. Byly jsme s maminkou na Makarské riviéře v Živogosči v kempu Dole v terminu 3 - 12.6.016. Ubytování v chatkách bylo perfektní, delegáti ochotni a vyřídili a zařídili vše co bylo potřeba. Ridici nás po obě cesty dopravili bezpečně v pořádku a v čas. Celému týmu cestovní kanceláře děkujeme za opravdu nádherný týden.

Milena Suchánková, 26.9.2016
Dobrý den,včera jsem se vrátila z Živogošče kemp Dole a po dlouhé době jsem opět byla velice spokojena.Chci moc poděkovat paní delegátce za vstřícnost,byla velice hodná, laskavá a pracovala nad rámec jejích povinností. Byla jsem na výletě s 90ti letou babičkou, i odvoz k lodi nám zařídila.Prosím, tento dopis zašlete panu majiteli CK Victoria a jestě jednou díky.

Irena Bulířová, Ludmila Špačková, 10.9.2017
Dobrý den,
Dnes jsem se vrátila z dovolené v chorvatském kempu DOLE - Makarská, Živogošče.Ráda bych pochválila práci a přístup delegáta pana Grygara a také servis ze strany řidičů autobusu a to na cestě tam i zpět. Obojí přispělo k tomu, že jsme s kamarádkou prožily mimořádně krásný týden dovolené. Byly jsme tam moc spokojené, jen umývárny jsou v tomto kempu v tragickém stavu. Pokud jde o cestu zpět, chválíme inovaci trasy Brno - Liberec a to přes Velké Meziříčí, Jihlavu atd...

Eva a Aleš Zbrankovi, 21.8.2017
Dobrý den,rádi bychom Vám poděkovali za naši dovolenou, kterou jsme podnikli s Vaší cestovní kanceláří ve dnech 22.7.-29.7.2017. Byli jsme ubytovaní v Chorvatsku, Živogošče Blato, kemp Dole. Měli jsme zařízený stan, který stačil našim potřebám. V kempu byl klid, pěkná pláž, obchůdek a pohoda. Zvláštní poděkování chceme napsat panu delegátovi Josefu Grygarovi, který každý den se zájmem obcházel klienty a nabízel různá pobytová zpestření jako výlet lodí, nafukovací hrad pro děti se slevou nebo úžasný výlet kousek do hor s výhledem na moře. Pan delegát je moc příjemný člověk a je vidět, že ho práce baví.Děkujeme.

Karel Dolejš a Iva Lhotská
Dobrý den, v termínu od 4. 8. do 13. 8. 2017 jsme byli na pobytu od vaší cestovní kanceláře v kempu Dole v Živogošče, kde se o nás staral delegát Josef Grygar. Chtěli jsme pana Grygara pochválit za jeho skvělou práci, kterou na pozici delegáta odvedl. Věnoval se nám všem s plným nasazením a vždy s úsměvem na tváři. Moc děkujeme a přejeme vaší cestovní kanceláři hodně dalších spokojených klientů.

Jaroslava Kovářová, 17.8.2017
Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala delegátovi v kempu Dole, Mgr. Josefu Grygarovi, který měl na starosti klienty, kteří byli ubytováni ve stanech. Vzorně se staral o klienty, spolehlivě a včas klientům předával potřebné informace, jeho přístup ke klientům byl příkladný. Přeji Vám mnoho úspěchů a spokojených klientů.

Neudertovi
Dobrý den. Chtěl  bych vás informovat a vyslovit velikou spokojenost svým jménem i jménem všech zde v horní stanové části od stanu 2 po stan 7. Jsem na dovolené s vaší cestovní kanceláří v campu Dole v Chorvatsku. A jelikož jsme tu většina v tomto složení a stejném termínu minimálně po 3, shodli jsme se, že Vám napíšu a vyslovím velikou spokojenost s delegátem Pepou, který má letos na starost tuto lokalitu. S delegátem Pepou jsme velice spokojeni, ač je mladý, vše co vyplývá z povinností delegáta, plní velice dobře a to i nad rámec. Při předchozích dovolených strávených zde je to opravdu první delegát, který se stará a jak to říci, je vidět, že tu je. Děkujeme tedy panu delegátovi Pepovi za jeho profesionální i lidský přístup. Vám přejeme více takových delegátů a spokojených klientů.

Dana Havlíčková, Liberec
Dobrý den, zrovna jsme se vrátili z kempu Dole. Děkuji za moc příjemnou dovolenou, zároveň bych chtěla velice pochválit pana delegáta Josefa Grygara, byl velice ochotný,  příjemný, stále se informoval, zda je vše v pořádku a vymýšlel různé věci, čím by klientům ještě více zpříjemnil dovolenou. Příští rok určitě využiji služby vaší cestovní kanceláře.   

M. Pechová, 22.7.2017
Dobrý den, chci vám moc poděkovat za krasne ubytování v kempu Dole v mobilhomu x-line. Už se těšíme na léto 2018. Bylo to nejlepší ubytování ze všech našich dovolených :-)

Renata Vrtalová, Brno
Dobrý den,chtěla bych touto cestou poděkovat a pochválit řidiče Davida a Petra, kteří nás bezpečně a příjemně dopravili na dovolenou od vaší cestovní kanceláře Victoria. Termín odjezdu byl 23. 6. 2017 a řidiči nás dopravovali na Makarskou riviéru - Živogošče  - kemp Dole. S vaší cestovní kanceláří jezdím na dovolenou již několik let, tak si myslím, že za ty roky mám přehled a můžu jak srovnávat, tak posuzovat. Letos mi to nedá, abych nenapsala pochvalu výše jmenovaným, kteří byli nesmírně příjemní, vstřícní, a co považuji za nejvíc důležité, spolehliví a komunikativní řidiči.  Takže, ještě jednou díky Davidovi a Petrovi, za bezpečné dopravení na dovolenou a samozřejmě děkuji za jejich příjemný přístup k nám - vašim klientům.

Milena Suchánková,
Dobrý den, před týdnem jsem se vrátila z Chorvatska a opět jsem byla velice spokojená.Kemp Dole,delegátka Liba byla  velice obětavá a snažila se splnit,co nám na očích viděla. Měla by dostat peněžní odměnu od Vás. Díky, a příští rok s Vámi opět nashledanou. S pozdravem Milena Suchánková

Jaroslava Kovářová,
Dobrý den,
zúčastnila jsem se se svými vnučkami zájezdu do kempu Dole v Živogošče v  termínu od 10.8.2018 do 22.8.2018. Chtěla bych moc poděkovat Vašemu personálu. V den odjezdu jsme při 
přestupování v Brně nám z tašky vypadla hračka, černý pejsek. Při návratu jsem se zeptala a moje vnučka měla velikou radost, pejska někdo našel, odevzdal a tak se vnučka se svojí oblíbenou hračkou znovu setkala.
Dále bych chtěla poděkovat, stejně, jako v předchozích letech, jsme byli s pobytem moc spokojeni. Delegáti byli příjemní, podali nám vždy komplexní informace, dobře se o nás starali. Stejně tak jsme byli spokojeni s autobusovou dopravou. Řidiči byli skvělí, ochotní, prostě profesionálové.
Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji mnoho úspěchů a spokojených zákazníků v dalších letech.
Vaše dlouholetá zákazniceV případě dotazů nás kontaktujte: dovolena@victoria-ck.cz. nebo na tel. čísle +420 545 213 101
    
  Termíny a ceny
Kód Termín Dnů
/nocí
Chatka
Cena za 1 osobu dle počtu platících osob
Ch 2/2+2 Ch 2/2+2 Ch 2/2+2 Ch 2/2+2
4 osoby3 osoby2 osobypřistýlka 5. a 6. osoba
2007 MZ-CH 
18.5. - 27.5.2018
Ne
10/7
2190 2190 2190 1990
2107 MZ-CH 
25.5. - 3.6.2018
Ne
10/7
2490 2490 2490 1990
2211 MZ-CH 
Po
28.5. - 10.6.2018
Ne
14/11
3490 3490 3490 1990
2207 MZ-CH 
1.6. - 10.6.2018
Ne
10/7
2990 2990 2990 1990
2307 MZ-CH 
8.6. - 17.6.2018
Ne
10/7
3490 3490 3490 1990
2310 MZ-CH 
8.6. - 20.6.2018
St
13/10
3990 3990 3990 1990
2407 MZ-CH 
15.6. - 24.6.2018
Ne
10/7
3100 3700 4300 1000
2511 MZ-CH 
Po
18.6. - 1.7.2018
Ne
14/11
3500 4200 4900 1300
2507 MZ-CH 
22.6. - 1.7.2018
Ne
10/7
3500 4200 4900 1300
2607 MZ-CH 
29.6. - 8.7.2018
Ne
10/7
4100 5100 6100 1700
2610 MZ-CH 
29.6. - 11.7.2018
St
13/10
4100 5100 6100 1700
2707 MZ-CH 
6.7. - 15.7.2018
Ne
10/7
4100 5100 6100 1700
2811 MZ-CH 
Po
9.7. - 22.7.2018
Ne
14/11
5900 6900 7900 3900
2807 MZ-CH 
13.7. - 22.7.2018
Ne
10/7
4300 5300 6300 1900
2907 MZ-CH 
20.7. - 29.7.2018
Ne
10/7
4300 5300 6300 1900
2910 MZ-CH 
20.7. - 1.8.2018
St
13/10
5500 6500 7500 3500
3007 MZ-CH 
27.7. - 5.8.2018
Ne
10/7
4300 5300 6300 1900
3111 MZ-CH 
Po
30.7. - 12.8.2018
Ne
14/11
5900 6900 7900 3900
3107 MZ-CH 
3.8. - 12.8.2018
Ne
10/7
4300 5300 6300 1900
3207 MZ-CH 
10.8. - 19.8.2018
Ne
10/7
4300 5300 6300 1900
3210 MZ-CH 
10.8. - 22.8.2018
St
13/10
5500 6500 7500 3500
3307 MZ-CH 
17.8. - 26.8.2018
Ne
10/7
4300 5300 6300 1900
3411 MZ-CH 
Po
20.8. - 2.9.2018
Ne
14/11
4300 5300 6300 1900
3407 MZ-CH 
24.8. - 2.9.2018
Ne
10/7
3500 4200 4900 1300
3507 MZ-CH 
31.8. - 9.9.2018
Ne
10/7
2900 3500 4500 1000
3510 MZ-CH 
31.8. - 12.9.2018
St
13/10
2900 3500 4500 1000
3607 MZ-CH 
7.9. - 16.9.2018
Ne
10/7
2100 2500 2900 600
3711 MZ-CH 
Po
10.9. - 23.9.2018
Ne
14/11
1900 2300 2700 ZDARMA
3707 MZ-CH 
14.9. - 23.9.2018
Ne
10/7
1900 2300 2700 ZDARMA
3811 MZ-CH 
14.9. - 27.9.2018
Čt
14/11
3490 3490 3490 1990
3807 MZ-CH 
21.9. - 30.9.2018
Ne
10/7
2490 2490 2490 1990
3910 MZ-CH 
Út
25.9. - 7.10.2018
Ne
13/10
2990 2990 2990 1990
3907 MZ-CH 
28.9. - 7.10.2018
Ne
10/7
2190 2190 2190 1990
Doprava: Autobus LUX Autobusová doprava od 2.700 Kč/os. Trasy A, B, C, D, E a Auto Vlastní doprava
Označení cen: k objednání , za akční cenu nebo prodáno
 
Kód Termín Dnů
/nocí
Chatka Cool
Cena za 1 osobu dle počtu platících osob
Ch 2/2+2
klima fakultativně
Ch 2/2+2
klima fakultativně
Ch 2/2+2
klima fakultativně
Ch 2/2+2
klima fakultativně
4 osoby3 osoby2 osobypřistýlka 5. a 6. osoba
2007 MZ-CH 
18.5. - 27.5.2018
Ne
10/7
2190 2190 2190 1990
2107 MZ-CH 
25.5. - 3.6.2018
Ne
10/7
2490 2490 2490 1990
2211 MZ-CH 
Po
28.5. - 10.6.2018
Ne
14/11
3490 3490 3490 1990
2207 MZ-CH 
1.6. - 10.6.2018
Ne
10/7
2990 2990 2990 1990
2307 MZ-CH 
8.6. - 17.6.2018
Ne
10/7
3490 3490 3490 1990
2310 MZ-CH 
8.6. - 20.6.2018
St
13/10
3990 3990 3990 1990
2407 MZ-CH 
15.6. - 24.6.2018
Ne
10/7
3100 3700 4300 1000
2511 MZ-CH 
Po
18.6. - 1.7.2018
Ne
14/11
3500 4200 4900 1300
2507 MZ-CH 
22.6. - 1.7.2018
Ne
10/7
3500 4200 4900 1300
2607 MZ-CH 
29.6. - 8.7.2018
Ne
10/7
4100 5100 6100 1700
2610 MZ-CH 
29.6. - 11.7.2018
St
13/10
4100 5100 6100 1700
2707 MZ-CH 
6.7. - 15.7.2018
Ne
10/7
4100 5100 6100 1700
2811 MZ-CH 
Po
9.7. - 22.7.2018
Ne
14/11
5900 6900 7900 3900
2807 MZ-CH 
13.7. - 22.7.2018
Ne
10/7
4300 5300 6300 1900
2907 MZ-CH 
20.7. - 29.7.2018
Ne
10/7
4300 5300 6300 1900
2910 MZ-CH 
20.7. - 1.8.2018
St
13/10
5500 6500 7500 3500
3007 MZ-CH 
27.7. - 5.8.2018
Ne
10/7
4300 5300 6300 1900
3111 MZ-CH 
Po
30.7. - 12.8.2018
Ne
14/11
5900 6900 7900 3900
3107 MZ-CH 
3.8. - 12.8.2018
Ne
10/7
4300 5300 6300 1900
3207 MZ-CH 
10.8. - 19.8.2018
Ne
10/7
4300 5300 6300 1900
3210 MZ-CH 
10.8. - 22.8.2018
St
13/10
5500 6500 7500 3500
3307 MZ-CH 
17.8. - 26.8.2018
Ne
10/7
4300 5300 6300 1900
3411 MZ-CH 
Po
20.8. - 2.9.2018
Ne
14/11
4300 5300 6300 1900
3407 MZ-CH 
24.8. - 2.9.2018
Ne
10/7
3500 4200 4900 1300
3507 MZ-CH 
31.8. - 9.9.2018
Ne
10/7
2900 3500 4500 1000
3510 MZ-CH 
31.8. - 12.9.2018
St
13/10
2900 3500 4500 1000
3607 MZ-CH 
7.9. - 16.9.2018
Ne
10/7
2100 2500 2900 600
3711 MZ-CH 
Po
10.9. - 23.9.2018
Ne
14/11
1900 2300 2700 ZDARMA
3707 MZ-CH 
14.9. - 23.9.2018
Ne
10/7
1900 2300 2700 ZDARMA
3811 MZ-CH 
14.9. - 27.9.2018
Čt
14/11
3490 3490 3490 1990
3807 MZ-CH 
21.9. - 30.9.2018
Ne
10/7
2490 2490 2490 1990
3910 MZ-CH 
Út
25.9. - 7.10.2018
Ne
13/10
2990 2990 2990 1990
3907 MZ-CH 
28.9. - 7.10.2018
Ne
10/7
2190 2190 2190 1990
Doprava: Autobus LUX Autobusová doprava od 2.700 Kč/os. Trasy A, B, C, D, E a Auto Vlastní doprava
Označení cen: k objednání , za akční cenu nebo prodáno
 
Kód Termín Dnů
/nocí
Mobilehome Lux
Cena za 1 osobu dle počtu platících osob
MH 2/2+2
WC/sprcha,klima
MH 2/2+2
WC/sprcha,klima
MH 2/2+2
WC/sprcha,klima
MH 2/2+2
WC/sprcha,klima
4 osoby3 osoby2 osobypřistýlka 5. a 6. osoba
1907 MZ-M 
11.5. - 20.5.2018
Ne
10/7
2990 2990 2990 1990
2011 MZ-M 
Po
14.5. - 27.5.2018
Ne
14/11
3990 3990 3990 1990
2007 MZ-M 
18.5. - 27.5.2018
Ne
10/7
3490 3490 3490 1990
2010 MZ-M 
18.5. - 30.5.2018
St
13/10
3990 3990 3990 1990
2107 MZ-M 
25.5. - 3.6.2018
Ne
10/7
3990 3990 3990 1990
2211 MZ-M 
Po
28.5. - 10.6.2018
Ne
14/11
4990 4990 4990 1990
2207 MZ-M 
1.6. - 10.6.2018
Ne
10/7
4490 4490 4490 1990
2307 MZ-M 
8.6. - 17.6.2018
Ne
10/7
3900 4900 5900 1800
2407 MZ-M 
15.6. - 24.6.2018
Ne
10/7
4600 5600 6600 2200
2507 MZ-M 
22.6. - 1.7.2018
Ne
10/7
5300 6300 7300 2500
2607 MZ-M 
29.6. - 8.7.2018
Ne
10/7
6600 7600 9600 3600
2707 MZ-M 
6.7. - 15.7.2018
Ne
10/7
6600 7600 9600 3600
2807 MZ-M 
13.7. - 22.7.2018
Ne
10/7
7300 8300 10300 4300
2907 MZ-M 
20.7. - 29.7.2018
Ne
10/7
7300 8300 10300 4300
3007 MZ-M 
27.7. - 5.8.2018
Ne
10/7
7300 8300 10300 4300
3107 MZ-M 
3.8. - 12.8.2018
Ne
10/7
7300 8300 10300 4300
3207 MZ-M 
10.8. - 19.8.2018
Ne
10/7
7300 8300 10300 4300
3307 MZ-M 
17.8. - 26.8.2018
Ne
10/7
6600 7600 9600 3600
3407 MZ-M 
24.8. - 2.9.2018
Ne
10/7
5600 6600 7600 2600
3507 MZ-M 
31.8. - 9.9.2018
Ne
10/7
3900 4900 5900 1800
3607 MZ-M 
7.9. - 16.9.2018
Ne
10/7
3500 4500 5500 1600
3707 MZ-M 
14.9. - 23.9.2018
Ne
10/7
2900 3500 4900 1400
3711 MZ-M 
14.9. - 27.9.2018
Čt
14/11
2900 3500 4900 1400
3807 MZ-M 
21.9. - 30.9.2018
Ne
10/7
2990 2990 2990 1990
3910 MZ-M 
Út
25.9. - 7.10.2018
Ne
13/10
3490 3490 3490 1990
3907 MZ-M 
28.9. - 7.10.2018
Ne
10/7
2490 2490 2490 1990
Doprava: Autobus LUX Autobusová doprava od 2.700 Kč/os. Trasy A, B, C, D, E a Auto Vlastní doprava
Označení cen: k objednání , za akční cenu nebo prodáno
 
Kód Termín Dnů
/nocí
Mobilehome Lux Grand
Cena za 1 osobu dle počtu platících osob
MH 2/2+2
2x WC/sprcha,klima
MH 2/2+2
2x WC/sprcha,klima
MH 2/2+2
2x WC/sprcha,klima
MH 2/2+2
2x WC/sprcha,klima
4 osoby3 osoby2 osobypřistýlka 5. a 6. osoba
1907 MZ-M 
11.5. - 20.5.2018
Ne
10/7
2990 2990 2990 1990
2011 MZ-M 
Po
14.5. - 27.5.2018
Ne
14/11
3990 3990 3990 1990
2007 MZ-M 
18.5. - 27.5.2018
Ne
10/7
3490 3490 3490 1990
2010 MZ-M 
18.5. - 30.5.2018
St
13/10
3990 3990 3990 1990
2107 MZ-M 
25.5. - 3.6.2018
Ne
10/7
3990 3990 3990 1990
2211 MZ-M 
Po
28.5. - 10.6.2018
Ne
14/11
4990 4990 4990 1990
2207 MZ-M 
1.6. - 10.6.2018
Ne
10/7
4490 4490 4490 1990
2307 MZ-M 
8.6. - 17.6.2018
Ne
10/7
3900 4900 5900 1800
2407 MZ-M 
15.6. - 24.6.2018
Ne
10/7
4600 5600 6600 2200
2507 MZ-M 
22.6. - 1.7.2018
Ne
10/7
5300 6300 7300 2500
2607 MZ-M 
29.6. - 8.7.2018
Ne
10/7
6600 7600 9600 3600
2707 MZ-M 
6.7. - 15.7.2018
Ne
10/7
6600 7600 9600 3600
2807 MZ-M 
13.7. - 22.7.2018
Ne
10/7
7300 8300 10300 4300
2907 MZ-M 
20.7. - 29.7.2018
Ne
10/7
7300 8300 10300 4300
3007 MZ-M 
27.7. - 5.8.2018
Ne
10/7
7300 8300 10300 4300
3107 MZ-M 
3.8. - 12.8.2018
Ne
10/7
7300 8300 10300 4300
3207 MZ-M 
10.8. - 19.8.2018
Ne
10/7
7300 8300 10300 4300
3307 MZ-M 
17.8. - 26.8.2018
Ne
10/7
6600 7600 9600 3600
3407 MZ-M 
24.8. - 2.9.2018
Ne
10/7
5600 6600 7600 2600
3507 MZ-M 
31.8. - 9.9.2018
Ne
10/7
3900 4900 5900 1800
3607 MZ-M 
7.9. - 16.9.2018
Ne
10/7
3500 4500 5500 1600
3707 MZ-M 
14.9. - 23.9.2018
Ne
10/7
2900 3500 4900 1400
3711 MZ-M 
14.9. - 27.9.2018
Čt
14/11
2900 3500 4900 1400
3807 MZ-M 
21.9. - 30.9.2018
Ne
10/7
2990 2990 2990 1990
3910 MZ-M 
Út
25.9. - 7.10.2018
Ne
13/10
3490 3490 3490 1990
3907 MZ-M 
28.9. - 7.10.2018
Ne
10/7
2490 2490 2490 1990
Doprava: Autobus LUX Autobusová doprava od 2.700 Kč/os. Trasy A, B, C, D, E a Auto Vlastní doprava
Označení cen: k objednání , za akční cenu nebo prodáno
 
Kód Termín Dnů
/nocí
Mobilehome X-Line
Cena za 1 osobu dle počtu platících osob
MH 2/2+2
WC/sprcha,klima
MH 2/2+2
WC/sprcha,klima
MH 2/2+2
WC/sprcha,klima
MH 2/2+2
WC/sprcha,klima
4 osoby3 osoby2 osobypřistýlka 5. a 6. osoba
1907 MZ-M 
11.5. - 20.5.2018
Ne
10/7
2990 2990 2990 1990
2011 MZ-M 
Po
14.5. - 27.5.2018
Ne
14/11
3990 3990 3990 1990
2007 MZ-M 
18.5. - 27.5.2018
Ne
10/7
3490 3490 3490 1990
2010 MZ-M 
18.5. - 30.5.2018
St
13/10
3990 3990 3990 1990
2107 MZ-M 
25.5. - 3.6.2018
Ne
10/7
3990 3990 3990 1990
2211 MZ-M 
Po
28.5. - 10.6.2018
Ne
14/11
4990 4990 4990 1990
2207 MZ-M 
1.6. - 10.6.2018
Ne
10/7
4490 4490 4490 1990
2307 MZ-M 
8.6. - 17.6.2018
Ne
10/7
3900 4900 5900 1800
2407 MZ-M 
15.6. - 24.6.2018
Ne
10/7
4600 5600 6600 2200
2507 MZ-M 
22.6. - 1.7.2018
Ne
10/7
5300 6300 7300 2500
2607 MZ-M 
29.6. - 8.7.2018
Ne
10/7
6600 7600 9600 3600
2707 MZ-M 
6.7. - 15.7.2018
Ne
10/7
6600 7600 9600 3600
2807 MZ-M 
13.7. - 22.7.2018
Ne
10/7
7300 8300 10300 4300
2907 MZ-M 
20.7. - 29.7.2018
Ne
10/7
7300 8300 10300 4300
3007 MZ-M 
27.7. - 5.8.2018
Ne
10/7
7300 8300 10300 4300
3107 MZ-M 
3.8. - 12.8.2018
Ne
10/7
7300 8300 10300 4300
3207 MZ-M 
10.8. - 19.8.2018
Ne
10/7
7300 8300 10300 4300
3307 MZ-M 
17.8. - 26.8.2018
Ne
10/7
6600 7600 9600 3600
3407 MZ-M 
24.8. - 2.9.2018
Ne
10/7
5600 6600 7600 2600
3507 MZ-M 
31.8. - 9.9.2018
Ne
10/7
3900 4900 5900 1800
3607 MZ-M 
7.9. - 16.9.2018
Ne
10/7
3500 4500 5500 1600
3707 MZ-M 
14.9. - 23.9.2018
Ne
10/7
2900 3500 4900 1400
3711 MZ-M 
14.9. - 27.9.2018
Čt
14/11
2900 3500 4900 1400
3807 MZ-M 
21.9. - 30.9.2018
Ne
10/7
2990 2990 2990 1990
3910 MZ-M 
Út
25.9. - 7.10.2018
Ne
13/10
3490 3490 3490 1990
3907 MZ-M 
28.9. - 7.10.2018
Ne
10/7
2490 2490 2490 1990
Doprava: Autobus LUX Autobusová doprava od 2.700 Kč/os. Trasy A, B, C, D, E a Auto Vlastní doprava
Označení cen: k objednání , za akční cenu nebo prodáno
 
Kód Termín Dnů
/nocí
Stan
Cena za 1 osobu dle počtu platících osob
Stan 2/3 Stan 2/3 Stan 2/3 Stan 2/3 Stan 2/3
6 osob5 osob4 osoby3 osoby2 osoby
2211 MZ 
Po
28.5. - 10.6.2018
Ne
14/11
2990 2990 2990 2990 2990
2207 MZ 
1.6. - 10.6.2018
Ne
10/7
2490 2490 2490 2490 2490
2307 MZ 
8.6. - 17.6.2018
Ne
10/7
2990 2990 2990 2990 2990
2310 MZ 
8.6. - 20.6.2018
St
13/10
3490 3490 3490 3490 3490
2407 MZ 
15.6. - 24.6.2018
Ne
10/7
2000 2000 2500 3000 3500
2511 MZ 
Po
18.6. - 1.7.2018
Ne
14/11
2300 2300 2900 3500 4100
2507 MZ 
22.6. - 1.7.2018
Ne
10/7
2300 2300 2900 3500 4100
2607 MZ 
29.6. - 8.7.2018
Ne
10/7
2600 2600 3500 4200 4900
2610 MZ 
29.6. - 11.7.2018
St
13/10
2600 2600 3500 4200 4900
2707 MZ 
6.7. - 15.7.2018
Ne
10/7
2600 2600 3500 4200 4900
2811 MZ 
Po
9.7. - 22.7.2018
Ne
14/11
3900 3900 4900 5900 6900
2807 MZ 
13.7. - 22.7.2018
Ne
10/7
2900 2900 3800 4500 5500
2907 MZ 
20.7. - 29.7.2018
Ne
10/7
2900 2900 3800 4500 5500
2910 MZ 
20.7. - 1.8.2018
St
13/10
3600 3600 4600 5600 6600
3007 MZ 
27.7. - 5.8.2018
Ne
10/7
2900 2900 3800 4500 5500
3111 MZ 
Po
30.7. - 12.8.2018
Ne
14/11
3900 3900 4900 5900 6900
3107 MZ 
3.8. - 12.8.2018
Ne
10/7
2900 2900 3800 4500 5500
3207 MZ 
10.8. - 19.8.2018
Ne
10/7
2900 2900 3800 4500 5500
3210 MZ 
10.8. - 22.8.2018
St
13/10
3600 3600 4600 5600 6600
3307 MZ 
17.8. - 26.8.2018
Ne
10/7
2600 2600 3500 4200 4900
3411 MZ 
Po
20.8. - 2.9.2018
Ne
14/11
2600 2600 3500 4200 4900
3407 MZ 
24.8. - 2.9.2018
Ne
10/7
2300 2300 2900 3500 4100
3507 MZ 
31.8. - 9.9.2018
Ne
10/7
1600 1600 1900 2300 2600
3510 MZ 
31.8. - 12.9.2018
St
13/10
1600 1600 1900 2300 2600
3607 MZ 
7.9. - 16.9.2018
Ne
10/7
1500 1500 1500 1500 1500
3711 MZ 
Po
10.9. - 23.9.2018
Ne
14/11
1100 1100 1100 1100 1100
3707 MZ 
14.9. - 23.9.2018
Ne
10/7
1100 1100 1100 1100 1100
3811 MZ 
14.9. - 26.9.2018
St
14/11
2990 2990 2990 2990 2990
3807 MZ 
21.9. - 30.9.2018
Ne
10/7
2190 2190 2190 2190 2190
Doprava: Autobus LUX Autobusová doprava od 2.700 Kč/os. Trasy A, B, C, D, E a Auto Vlastní doprava
Označení cen: k objednání , za akční cenu nebo prodáno
 

ubytování ve stanech, mobilhomech nebo chatkách

poplatek za elektřinu, vodu

pojištění CK proti úpadku

dopravu lux. busem

parkovné v kempu (60 Kč/noc/auto )

pobytovou taxu 50 Kč/noc pro os.od 18 let30 Kč/noc pro os. od 12 do 17 let  

závěrečný úklid (viz příplatky)

Komplexní cestovní pojištění

kauci 2000 Kč (80 €)/mobilhome, 1000 Kč (40 €)/chatka, 1000 Kč (40 €)/stan (vratná po předání uklizené a nepoškozené ubytovací jednotky)

Povinná úhrada za závěrečný úklid mobilehomu:
          440 Kč/mobilehome Cool Lux
          590 Kč/mobilehome Cool Lux Grand
          +50/termín - při dvou a více spojených pobytech

Ubytování v mobilehome Cool Lux Grand Victoria:
          1.200 Kč/mobilehome/pobyt na 7 nocí
          1.700 Kč/mobilehome/pobyt na 10 nocí
          1.900 Kč/mobilehome/pobyt na 11 nocí

Ubytování v mobilehome Cool Lux xLine:
          4.000 /mobilehome/pobyt na 7 nocí
          4.200 /mobilehome/pobyt na 10 nocí
          4.500 Kč/mobilehome/pobyt na 11 nocí

Povinná úhrada za závěrečný úklid chatky:
          390 Kč/chatka
          +50 Kč/termín - při dvou a více spojených pobytech

Ubytování v chatce Cool (s klimatizací):
          1.200 Kč/chatka Cool/pobyt na 7 nocí
          1.500 Kč/chatka Cool/pobyt na 10 nocí
          1.700 Kč/chatka Cool/pobyt na 11 nocí

Upozornění: Z důvodu zajištění závěrečného úklidu je nástup na ubytování možný až po 16. hodině!

Parkování na terminále CK po dobu zájezdu: 
          500 Kč/10 dnů/auto
          650 Kč/13 dnů/auto
          700 Kč/14 dnů/auto

Konkrétní ubytovací jednotka 500 Kč/termín

Pes do 10kg: 200 Kč/noc(pouze stany nebo chatky)

Ložní prádlo (fakultativně) 250 Kč/os.

Komplexní pojištění ERV a.s. 390 Kč/195 Kč (dospělý/dítě do 12 let)

Příplatky se objednávají a hradí před odjezdem v CK.

Sleva za včasný nákup - mobilehome
Sleva Platí do
10 % 31. 1.
8 % 28. 2.
5 % 31. 3.
Sleva za včasný nákup - stan
Sleva Platí do
25 % 31. 1.
20 % 28. 2.
10 % 31. 3.
Sleva za včasný nákup - chatka
Sleva Platí do
20 % 31. 1.
15 % 28. 2.
10 % 31. 3.

AKCE pro dvojice (termíny 3607, 3707 MZ-CH+MZ)

Akce 2v1 s vlastní dopravou - 500 Kč (termíny 1907, 2011, 2007, 2010, 2107, 2211, 2207, 3807, 3910, 3907 MZ-M/ 2007, 2010, 2107, 2211, 2207, 2307, 2310, 3811, 3807, 3910, 3907 MZ+ MZ-CH)

ZDARMA jedno dítě 0-11 let

20 % děti 0-11 let

ZDARMA jeden senior 60+ (termíny 2307, 2407, 2507, 3507, 3607, 3707 MZ-M/ 2407, 2507, 3507 MZ-CH+MZ)

20 % senioři 60+

5 % osoby ZTP

100 Kč + volné poukazy - skupiny od 15 osob

Sleva za věrnost - zákaznická karta. Více informací zde.

Slevy jsou uznávány pouze z tab. cen ubytování. Podmínky uplatnění slev zde.

zájezdy uvedené v tabulce  je možno zakoupit s autobusovou nebo vlastní dopravou

první datum v tabulce  je den odjezdu autobusu z ČR v odpoledních hodinách

poslední datum v tabulce  je den návratu autobusu do ČR v dopoledních hodinách

účastníci zahajují pobyt následující den po dni uvedeném v tabulce po 12. hodině (stan), po 16 hod. (mobilhomy a chatky), ukončí pobyt jeden den před dnem uvedeným v tabulce a to do 9 hod.Nabídka slev

Objednávky zasílání

Smlouva o zájezdu

Newsletter

Nechcete propásnout akční nabídky a informace o novinkách?


Doprava na pobytová místa

Info

Kontakty

O nás

Platby

Ve všech pobočkách CK Victoria možná úhrada až 100% ceny zájezdu

Spojte se s námi!